Kiralama;

Tatil için seçtiğiniz villayı telefonla ya da web sitemiz üzerinden bizimle paylaştıktan sonra kiralama süreci başlamış olur. Telefon ve Web sitesi üzerinden yapılacak işlem talepleri ön talep niteliğinde olup, talebin kabulü ve kesin kiralama yapılması ile ilgili olarak,  sırasıyla, aşağıdaki şartların yerine getirilmiş/gelmiş olması gerekir.

  • Misafirimiz, Müşteri Temsilcisi tarafından aranır ve kendisine kiralama detayları teyit ettirilir.
  • Kiralamanın yapıldığı tarihten itibaren;

                      – Yakın tarihli kiralamalar için bir gün içerisinde

                      – Uzun tarihli kiralamalarda için üç gün içerisinde

             Kiralama Bedelinin %35 kapora olarak ödenmesi gerekir.

  • Misafirimize kiralamasıyla ilgili tarih, ücret, ulaşım vb. detayları içeren bilgilendirme maili atılır ve KİRALAMA kesinleşmiş olur.
  • Ücretin kalan %65 kısmı ise, misafirimiz tatil için geldiğinde, konaklayacağı villayı gördükten sonra alınır.

NOT; İlanlarımızda Belirtilen Haftalık (7 gece) Ücrete; Elektrik, Su, Doğalgaz Bahçe ve Havuz Bakımı, Temizlik Dahildir. Haftalık ücret Dışında başka bir ücret talep edilemez.

Villaya Giriş-Çıkış saatleri;

Misafirimiz, kiraladığı Villasına, Tatilinin başlangıç günü, Öğleden sonra, saat 15:00 giriş yapıp, Tatilinin son günü, sabah saat; 10:00’da çıkış yapmak durumundadır.

Villanızın Bakımı;

Bütün Villalarımızın Bakımı günlük yapılmaktadır. Bunun dışında, herhangi bir arıza ya da sorun olması durumunda, bakım ekibimiz anında size destek olmaktadır. Temizlik villa girişinden önce yapılır, müşteri villaya giriş yaptığı tarihten itibaren villa içerisinde temizlik yapılmasını isterse ekstra temizlik ücreti konakladığınız villaya göre 80.00 TL-180.00 TL arasındadır.